Верифицированный профиль
6
Лет опыта
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1832
Последний визит на сайт
сегодня
Знайти дім мрії - простіше, ніж здається, коли поруч правильний рієлтор.

Вітаю! Мене звати Тетяна.
Я допомагаю купити або продати нерухомість без стресу, плутанини і зайвих ризиків.
Для мене це не просто угоди - це про людей, їхні історії і важливі рішення в житті.
Що я роблю для вас:
✔️ Підбираю нерухомість під ваш запит - не "аби показати", а щоб ви реально відчули: це моє
✔️ Супроводжую юридично - пояснюю простими словами, без складних термінів
✔️ Допомагаю вигідно продати - з правильною стратегією і без затягування
✔️ Консультую по всіх нюансах: Є-Оселя, оцінка, документи, етапи угоди

Чому зі мною комфортно:
Я не тисну і не "продаю будь-що"
Я за чесність, прозорість і результат, який підходить саме вам.
Мені важливо, щоб після угоди ви сказали:
"Це було легко. І це було правильно."
Якщо ви шукаєте не просто рієлтора, а людину, яка справді на вашій стороні - звертайтесь.
Разом знайдемо ваш дім ❤️

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • Arkada Estate Agency
    67 000 $
    519 $/м²

    Гетмана Мазепы ул., 72

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    129 м²
    сегодня
    Унікальне комерційне приміщення з терасою 100 м2 біля міського озера Пропонується до продажу стильне комерційне приміщення в одному з найкращих районів міста - поруч із міським озером, у пішій доступності до центру та зручною інфраструктурою. Загальна площа: приміщення - 29 м² простора приватна тераса - 100 м² Головна перевага - тераса Це не просто додаткова площа, а повноцінний простір для роботи та відпочинку. Тут ідеально реалізувати: - кабінет психолога / коуча - студію йоги, медитації - творчу майстерню - простір для індивідуальних та групових зустрічей Концепція простору Внутрішня частина - для роботи з клієнтом Тераса - для відновлення, практик і відпочинку Можливе облаштування:...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    161 000 $
    866 $/м²

    Евгения Коновальца ул., 138А

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    186 м²
    2011 год постройки
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення по вул. Коновальця Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення у зручній локації з хорошим трафіком. Поруч розташовані коледж, ТЦ "Велмарт", школа та зупинки громадського транспорту. Основні характеристики: Загальна площа: 186 м2 Поверх: півцоколь (з вікнами) Висота: 3.3м Будинок: 2011 року Два окремих входи Комунікації: Вода Каналізація Газ Електроенергія: 75 кВт Стан: Приміщення потребує ремонту (чудова можливість облаштувати під власні потреби) Призначення: Ідеально підійде для: пекарні кав’ярні невеликого виробництва харчового цеху складу або іншого бізнесу Переваги: Зручне розташування Розвинена інфраструктура Потужна електрика для виробниц...
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    500 000 $
    1 887 $/м²

    Надречная ул., (Будинок 1)

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    265 м²
    2024 год постройки
    сегодня
    Пропонується власний бізнес: ресторан із просторною терасою та панорамними вікнами у ТЦ. Починайте працювати одразу! Характеристики: - Діючий бізнес - Великий трафік людей та авто - Поруч житлові комплекси на 20 000+ жителів - В ТЦ працює супермаркет - Зручна парковка: відкрита та підземна Обладнання та меблі (за окрему доплату): Пароконвекційна піч, холодильні шафи та столи, посудомийка, індукційна плита, фритюрниця, слайсер, мийки, стелажі, рисоварка, підігрівач, морозильна скриня, льодогенератор та холодильна вітрина. Не втрачайте шанс купити готовий бізнес в центральній частині міста з видом на річку та дамбу!
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    41 000 $
    901 $/м²

    Андрея Мельника ул., 10 к4

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Центральный
    помещение свободного назначения
    46 м²
    2018 год постройки
    сегодня
    Продаж нежитлового приміщення (гараж) в топовій локації! вул. Мельника, 10 Пропонується до продажу просторе нежитлове приміщення (гараж), яке чудово підійде як для власного використання, так і під інвестицію. Основні характеристики: Площа: 45,5 м2 Поверх: півцоколь Висота стелі: 3,2 м Комунікації: Електрика Є можливість підведення води та каналізації Підходить під гараж, склад, майстерню або комерцію (поруч ЖК Main House, вул. Коновальця)
    Риелтор
  • Arkada Estate Agency
    150 000 $
    1 563 $/м²

    Августина Волошина ул., 2-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Диброва Парк
    помещение свободного назначения
    96 м²
    2023 год постройки
    сегодня
    ВЛАСНИЙ БІЗНЕС ПОРУЧ ІЗ ПАРКОМ! Комерційне приміщення, що надихає працювати й творити! Вул. Чорновола - Волошина Площа: 96 м2 Поверх: 1 Потужність: 21 кВт (три фази) Є паркомісця Три виводи під воду Кутове розташування - видимість із двох вулиць, чудова локація поблизу парку Шевченка та міського озера. Два входи, можна зробити два приміщення Ідеально підійде для: • салону краси, барбершопу чи косметології • дитячої студії, школи розвитку або арт-простору • магазину, шоуруму, ательє • кав’ярні чи пекарні формату "to go" • фотостудії, офісу або інтернет-магазину Можна розглядати як інвестицію: орендна ставка в цьому районі - близько 1500$ на місяць, а це швидка окупність приміщення з рем...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.